Nástěnkář.cz

Internetová nástěnka bytového družstva a společenství vlastníků bytových jednotek

Aktivní nástěnky

1 Uživatel
22.09.2014
1 Uživatel
05.01.2015

Přihlášení

Kontakt

Chcete vlastní nástěnku?!

Kontaktujte nás:

mail: admin@nastenkar.cz

tel: +420 603 768 235

Facebook

Statistiky

3 Kategorie
3 Nástěnky
3 Uživatelé

Co je to Nástěnkář.cz

Nástěnkář.cz je prostor pro internetové nástěnky bytových družstev a společenství vlastníků bytových jednotek, případně majitelů bytových domů. Umožňuje zveřejnit zákonem požadované informace, vést komunikaci se členy družstev, vlastníky bytů, nájemníky, vyhlašovat různé události, zveřejňovat domovní vyhlášky, řády, fotografie a mnohem více.

Lze nastavit, co má být vidět veřejně (tedy hlavně údaje vyžadované zákonem č. 90/2012 Sb. o obchodních korporacích) a co má být viditelné pouze členům družstva nebo sdružení. Hlavním produktem Nástěnkáře jsou tedy:

DOMOVNÍ NÁSTĚNKY

Momentálně se nacházíme ve zkušebním a testovacím provozu

Přesně tak - právě ladíme, překládáme a testujeme. Díky tomu nabízíme těm, kteří si u nás chtějí zřídit svoji nástěnku, jeden rok vedení nástěnky zcela zdarma. To jako odměnu za to, že nám pomůžete s dětskými nemocemi a odladěním celého systému.

Dobrá, ale co další rok? V dalších letech nabízíme vedení nástěnky za 500 korun ročně. To je fér, nemyslíte?

Máte-li zájem o bližší informace nebo chcete-li rovnou začít, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 603 76 82 35.

Jaké údaje musí bytová družstva na internetu zveřejňovat?

  • Údaje, které je společnost povinna uvádět na obchodních listinách: Jméno, sídlo, údaje o zápisu do veřejného rejstříku a identifikační číslo
  • Pozvánky na členské schůze (nejméně 15 dnů před dnem konání schůze)
  • Informační desku družstva (je-li tak uvedeno ve stanovách)
  • Informace a dokumenty při přeměnách korporací (nezveřejní-li společnost tyto informace dle zákona o přeměnách obchodních společností a družstev)